In de pers

Ellen Litz Adjunct-hoofdredacteur LINDA

‘Het fijne van de verhalen van Eveline is dat je nooit weet welke kant het op gaat, en je aan het einde telkens weer blij verrast wordt.’

Hanneke Seesing Chef redactie VIVA

'Eveline heeft echt een heeeeel fijn pennetje'

Marelle Boersma (thriller)auteur en schrijfdocent

‘Als er iemand is die een grote passie voor schrijven heeft, dan is dat wel Eveline Karman. Na een droomdebuut als thrillerauteur en een aantal sprankelende korte verhalen, hoeft deze schrijfster zich niet meer te bewijzen. Naast al die activiteiten vindt ze ook nog tijd om beginnende schrijvers een hart onder de riem te steken. Need I say more? ‘

VROUW- De Telegraaf

'Eveline Karman schreef met Verstrikt een overtuigend debuut en zet de personages levensecht neer.'

Raymond van de Klundert (KLUUN, komt een vrouw bij de dokter)

'Je schrijft verdomd lekker, Eveline! Erg leuk en kwetsbaar stuk!'

Marieke 't Hart Hoofdredacteur VROUW/Telegraaf (Mediahuis Nederland-TMG)

'Eveline heeft een heerlijke pen en ik werk dus graag samen met haar’

Luuk Koelman columnist (o.a. Metro en Volkskrant) en columncoach

'Zelfs met twintig jaar ervaring blijven de columns van Eveline Karman mij altijd verrassen: origineel, intelligent en verzorgd. Top of the bill'

Marie Claire

'Spannend, kinky chic en je sjeest erdoorheen! Voor de liefhebbers van Saskia Noort en Simone van der Vugt'

Vriendin

'Verstrikt: ons Boek Van De Week voor de fans van Saskia Noort en Simone van der Vlugt'

Ruud de Wild radio DJ en kunstenaar

'Lees dit boek!'

Claudia Straatmans Hoofdredacteur Nouveau

‘Eveline Karman weet een onderbuikgevoel naar de bovenwereld te brengen. Razendknap hoe ze de pen fris laat zwieren en ondertussen ook onbewuste emoties weet te beschrijven.'

Viva

'Een spannend thriller-debuut!'

Grazia

'Deze spannende thriller met levensechte personages is een echte must-read'

Bol.com

Beoordeeld met een 4,8 van 5 op Bol.com!

Linda.nl

'Wat een meer dan heerlijk boek is Verstrikt. Dus, doe jezelf een lol en raak, eh, verstrikt in de wereld van zakelijke vrouwen.'